У Запоріжжі ряд виборчкомів закрилися - там втомилися

У Запоріжжі ряд виборчкомів закрилися - там втомилися

За інформацією Запорізької міської ТВК сьогодні в Запоріжжі ряд дільничних виборчкомів без пояснення причин припинили підрахунок голосів на виборчих дільницях.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Разом ми прийдемо до спільної мети
2009-04-28 17:17:00

Разом ми прийдемо до спільної мети

Інтерв’ю з кандидатом на вибори голови Комишуваської селищної ради Вітою Опанасенко, опубліковане в Оріхівській районній газеті «Новини Оріхівщини» 24 квітня 2009 року.

Незабаром у Комишувасі будуть вибори. Закінчується ера ледарів і брехунів  , до влади йдуть справедливі та сильні люди. Одна з таких – мешканка Комишувахи, колишня вчителька фізичного виховання у місцевій школі Віта Опанасенко. Про свою родину та перспективи села кандидат розповіла «Єдиному Центру».
Віто, що вас більше за все бентежить в нашій країні і яким чином ви це можете змінити?
- На мою думку проблеми, які фахівці зараз називають головними ( зупинка розвитку економіки, і помилки у роботі уряду, і криза у банківській сфері), не є такими. Я вважаю, що найголовнішим невирішеним питанням в нашій країні на сьогоднішній день – є недовіра людей.
Зараз, як у рамках виборчої компанії, так і в особистому житті я спілкуюся з широкими щаблями  населення, і в кожному слові, кожному погляді бачу це зневір’я. Людей покинули напризволящє у скрутні часи, та те, що їх постійно дурять з усіх боків.
Тому лише після того, як буде відновлена довіра до керівника селища, району, до свого працедавця, до банків, впевненість у завтрашньому дні, лише тоді ми зможемо звернутися до кожного громадянина із пропозиціями щодо спільної праці у напрямку підвищення рівня життя.
Ідучи на вибори Комишуваського селищного голови у якості кандидата, я розраховую на довіру людей до мене та моєї програми. Для себе ж твердо вирішила, що кожна моя дія на посаді селищного голови буде орієнтована на підвищення довіри населення, до мене особисто, та до влади в цілому.
 Які саме проблеми є в Комишувасі і як ви їх плануєте вирішувати?
- Найгострішими проблемами у Комишувасі на теперішній час є: низький рівень благоустрою населеного пункту, низька якість питної води, поганий стан доріг, низький рівень зайнятості населення та недостатня якість медичного обслуговування. Не зважаючи на різну сутність цих проблем, рішення їх полягає у зміні підходу до управління суспільними відносинами на місцевому рівні. Аналізуючи якість керування у Комишувасі можна зробити висновок, що місцевої влади взагалі немає. Селищна рада самоусувається від вирішення цих проблем, посилаючись на низький рівень фінансування. Але якісної, продуманої та системної програми розвитку Комишувахи немає. Відсутній єдиний вектор розвитку, який має стати базою для бюджетних та управлінських процесів. Депутати селищної ради зосереджені на вирішенні особистих питань, а виконком тяжко працює над удосконаленням існуючих корупційних схем.
Саме поборовши це замкнуте коло, я планую сфокусувати діяльність Комишуваської селищної ради на затвердженні комплексної програми розвитку селища, до якої належать формування та виконання бюджету Комишувахи.
 А які перспективи розвитку Комишувахи?
- Перспективи розвитку Комишувахи випливають з її географічного положення та якості оточуючих сільськогосподарських угідь.
По-перше Комишуваха – селище, розташоване на одній з найголовніших транспортних артерій Запорізької області.
По-друге - відстань від Комишувахи до обласного центру складає усього 25 кілометрів.
По-третє - землі Комишуваської селищної ради є високопродуктивними сільськогосподарськими угіддями.
Тому найбільш перспективні для розвитку такі сфери, як сільське господарство, харчова та переробна промисловість, розбудова сервісної інфраструктури, зелений туризм.
Як ви вважаєте , успіх країни починається зі столиці чи з маленького села?
- Прогрес у справі розбудови держави полягає у тісній співпраці між центром та регіонами. У цій справі центральна влада повинна бути формуючою та узагальнюючою силою, а місцева влада – ініціативною та здатною до сприйняття прогресивних технологій управління. Окрім того, рівень відповідальності та професійності влади повинен на всіх рівнях повинен бути однаково високим.
Неможливий успіх в окремих регіонах або лише у столиці, тому що країна - це єдиний живий організм, біль в одному з органів якого неодмінно заражує агонією інші.
На яку частину електорату ви розраховуєте?
- Я не сприймаю існуючих на цей час систем розподілу електорату на категорії, групи чи класи. На противагу ним пропоную використовувати розмежування виборців на відповідальних та безвідповідальних. До безвідповідальних відношу усіх громадян, які байдуже ставляться до реалізації свого права обирати, які хибно вважають, що «за них вже давно все вирішено» або таких, які «продають» свій голос «за 30 монет» або «за кіло гречаної крупи». Тих же, хто свідомо аналізує «за» та «проти», хто думає про майбутнє, своє та своїх дітей, я відношу до прошарку відповідальних виборців.
Орієнтуючись на боротьбу ідей, на честь та сумлінність,  я розраховую на підтримку всіх відповідальних виборців незалежно від віку, статі, віросповідання, рівня освіти або соціального статусу.
Дуже неприємно, що серед молоді зараз переважають безвідповідальні виборці, тому користуючись нагодою, звертаюся до кожної молодої людини: «Прийди на вибори третього травня – зміни своє життя на краще»!
У Вас достатньо велика програма. Які її ключові моменти?
- Так, моя передвиборча програма торкається більшості сфер суспільного життя та торкається найбільш болючих проблем нашого регіону. Але усі її положення зводяться до деяких принципів, за якими, на мою думку, повинні будуватися відносини між владою та суспільством. Перш за все це:
-    принцип комплексності рішень, який полягає у всебічному розгляді проблеми, що, безумовно підвищує якість прийнятих рішень та результату їх виконання;
-    принцип досягнення мети, який базується на крилатому вислові Ніколо Макіавеллі: «Під час прийняття рішень використовуй максимум демократії, а під час їх виконання – мінімум», тобто – якщо рішення прийнято, його виконання не обговорюється;
-    принцип відповідальності, який полягає у тому, що той, хто має владу, має нести рівну їй відповідальність.
Лозунг, під яким проходить моя виборча компанія - «НАВЕДЕМО ЛАД». Адже те, що відбувалося останнім часом у Комишувасі інакше, ніж безлад назвати не можна.
Отже наші найголовніші завдання на сьогодні – не дати можливості «воронам» продовжити «банкет під час чуми».
 Який з ваших проектів найбільш вагомий?
- Найбільше зусиль я планую зосередити на проекті розбудові Комишуваського комунального господарства, оскільки низька якість побутових умов відлякує від проживання у селищі молоді – найбільш активної групи населення.
Якість побуту, на мою думку, є базовим показником розвитку населеного пункту. Без належного рівня водопостачання, водовідведення, теплопостачання, якісних доріг та чистих вулиць не можна говорити про розвиток у будь-якій іншій сфері. Вважаю, що це справа спільна та пропоную громаді об’єднаними зусиллями досягти спільної мети у справі розбудови комунгоспу.
Як ви оцінюєте роботу виборчих комісій?
- Дії як територіальної так і дільничних виборчих комісій до цього часу були не досить професійними. Деякі помилки у їхній роботі під час виборчої компанії призвели до затримки у часі, що, загалом, може вплинути на результати майбутнього голосування. Сподіваюсь, що до дня виборів всі помилки будуть враховані, а організація роботи комісій на сто відсотків відповідатиме вимогам закону, що дозволить об’єктивно встановити результати голосування.
Розкажіть про свою родину? Якою вона є?
-  Моя сім‘я дуже дружна. Я маю маленьку донечку і проживаю на даний час з батьками. Мої папа і мама є для мене наставниками. Вважаю, що саме з сім‘ї починається становлення людини, а, як відомо, якщо в країні живуть успішні громадяни, вона перспективна, успішна, багата. Тому ми повинні дбати про свою родину, цінувати батьків, тоді і в країні буде все спокійно.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"