У Запоріжжі ряд виборчкомів закрилися - там втомилися

У Запоріжжі ряд виборчкомів закрилися - там втомилися

За інформацією Запорізької міської ТВК сьогодні в Запоріжжі ряд дільничних виборчкомів без пояснення причин припинили підрахунок голосів на виборчих дільницях.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Відповідальність – основа високих досягнень
2009-03-20 14:46:00

Відповідальність – основа високих досягнень

Місцеве самоврядування у Україні є основою народовладдя, а сільський голова найбільш повно відображає стан розвитку цього, найважливішого, інституту демократії.

Аналізуючи стан роботи органів місцевого самоврядування у Запорізькому районі – відзначаємо високий рівень відповідальності окремих його представників.
Так, Лазукова Лідія Кузьмівна – селищний  голова Сонячної сільської ради, кожним кроком у своїй діяльності, підтверджує обізнаність у проблемах громади, яка довірила їй своє майбутнє. Крім того, вона чітко розуміє методи вирішення найбільш болючих проблем громади, та гостро відчуває свою відповідальність за долю кожного з її представників. Саме тому у наші скрутні часи її досягнення – це забезпечення населення водою, газом, якісними дорогами та багато іншого.
Слід відзначити, що громадяни відчувають це піклування, та віддячують, у відповідь, високим рівнем довіри. Більш того – відповідальність керівника органу місцевого самоврядування народжує хвилю підвищеної самосвідомості у депутатів селищної ради та громадян. На території селищної ради у норму увійшла сезонна толока та нездоланне бажання підвищити якість спільного життя. Саме це є основою формування спільної мети, спільної роботи, спільної відповідальності.
Саме такі відчуття: здійсненності починань та віри у майбутнє кожного та всіх разом, саме цей поштовх до об’єднання відчула представник Запорізької районної організації Єдиного Центру Марковська С.П., перебуваючи на зборах територіальної громади селища Сонячне, які відбулися 18.02.2009 р. Багато теплих слів пролунало тоді від мешканців селища на адресу селищної ради.
Єдиний Центр, як єдина сила у сучасній Україні, здатна об’єднати суспільство задля досягнення спільної високої мети – добробуту та стабільності для всіх, відчула цей позитивний досвід у роботі службовців, які найбільш наближені до народу, та не може пройти осторонь, оскільки одним із завдань політичних партій в Україні є систематизація та розповсюдження такого досвіду окремих регіонів на всю Країну.
В бесіді з Лаковою Л.К. встановлені спільні з Єдиним Центром пріоритети у діяльності, такі як – єднання, спільна відповідальність, використання прогресивного досвіду народовладдя та результативність діяльності.
Можливо саме цей системоформуючий вплив і став причиною того, що саме Сонячний первинний осередок організації Єдиного Центру у Запорізькому районі є найбільш активним та продуктивним.
Територія Сонячної сільської ради лише одна з сотень на територій нашої Батьківщини, але як там «СОНЯЧНО», хочемо, ні – вимагаємо, щоб так було на всій нашій України, нашій державі, нашій найбільшій цінності та меті життя.
Тому, друзі, не пошкодуємо ні сил, ні життя, аби у нашій Країні кожен був при своєму місці і люди при владі, і партійні цінності у головах.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"