У Запоріжжі ряд виборчкомів закрилися - там втомилися

У Запоріжжі ряд виборчкомів закрилися - там втомилися

За інформацією Запорізької міської ТВК сьогодні в Запоріжжі ряд дільничних виборчкомів без пояснення причин припинили підрахунок голосів на виборчих дільницях.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Таємниці антикризової економії
2009-03-13 13:26:00

Таємниці антикризової економії

Пропонуємо вашій увазі декілька порад, як правильно ходити по магазинах під час кризи. Отже, можливі способи економії в супермаркеті.

Купуйте продовольство в різних магазинах. Практика показала, що так можна заощадити до 19% від разового рахунку.
Не купуйте їжу на вечерю після роботи. Сплануйте своє меню на тиждень і купіть всі необхідні продукти на вихідних.
Не витрачайте гроші на покупку напівфабрикатів. Приготуйте на вихідних необхідні страви, поставте в холодильник і розігрівайте перед вечерею.
Не переплачуйте за упаковку. Якщо є можливість купити продукти в простішому вигляді, купуйте їх.
Не купуйте продукти харчування з середніх полиць, як правило, ціни на них дорожчі. Не полінуйтеся подивитися на цінники верхніх і нижніх полиць.
Прагніть ходити в магазин без дітей. Малюки завжди знайдуть способи позапланово збільшити продовольчий кошторис.
Робіть покупки вранці або вдень. Ви рухатиметеся по супермаркету швидше і зробите менше незапланованих покупок.
Ніколи не відправляєтеся до супермаркету за продуктами на порожній шлунок. Пам\'ятайте, що голодний покупець завжди витрачає більше.
Втома і злість - погані помічники при здійсненні покупок. Втомлений покупець прагне більше накупити солодкого, а злий - даремного.
Купуйте продукти із знижками в рамках різних акцій. Практика показала, що так можна заощадити до 20% щомісячного бюджету. Проте, не піддайтеся "знижковому синдрому". Робіть покупки раціонально, пам\'ятайте, що не все те золото, що блищить.
Здійснюючи покупки, не звертайте увагу на рекламні цінники. В більшості випадків, вони як підводні міни, яких слід уникати.
Збирайте і використовуйте в процесі шопінгу акційні купони і картки.
Не купуйте в продуктових супермаркетах вироби не бакалійного типу. Наприклад, газети і журнали, речі, ліки, побутову хімію. Вони завжди дорожчі, ніж в спеціалізованих магазинах.
Завжди перевіряйте чек, перш ніж піти із супермаркету. Касири іноді помиляються і вибивають зайвий товар, або кількість придбаного.
Прагніть запам\'ятовувати і порівнювати ціни в різних супермаркетах і магазинах. Це дозволить знайти більш оптимальні і економні місця для покупок.
Не ігноруйте розмір знижок на окремі позиції: будь то 50 копійок або 50 гривень. В сумі розмір економії може бути задоволене пристойним.
Вдалих покупок та вдалої економії!

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"