У Запоріжжі ряд виборчкомів закрилися - там втомилися

У Запоріжжі ряд виборчкомів закрилися - там втомилися

За інформацією Запорізької міської ТВК сьогодні в Запоріжжі ряд дільничних виборчкомів без пояснення причин припинили підрахунок голосів на виборчих дільницях.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Як не втратити свою роботу?
2009-01-29 15:58:00

Як не втратити свою роботу?

Єдиний Центр завжди підтримував людей у важкі часи. Всіх загалом, та кожного окремо. Партія усі сили направляє на боротьбу з бідністю та несправедливістю. Ми домагаємося, щоб і молодь, і люди похилого віку мали світле майбутнє, були потрібні у власній країні. Ми допомагаємо всіляко розвитку малого й середнього бізнесу, але з кожним днем це стає все важче робити, країна все швидше крокує до прірви безробіття, бідності та втрачених мрій.

Ми знаємо тяжкий труд запоріжців. И кожен зараз тримається за свою роботу, побоюючись невідомого «завтра», тому що під косу звільнення може потрапити кожен. Всяке може трапитися. Експерти прогнозують, що значне погіршення кризової ситуації на ринку праці, тобто основне зростання безробіття припаде на 1-й квартал 2009 року. За попередніми оцінками рівень безробіття в Україні може досягти в 2009 році 7,7%. У службі зайнятості буде надлишок зареєстрованих безробітних, їх опиниться мінімум раз в 5 більше, ніж заявлених вакансій. І хоча обіцяють, що встановлені розміри матеріальних виплат безробітним з відповідного фонду страхування збережуться, але самі витрати на зміст цього фонду, найскоріше, будуть скорочені. Природно, загостриться конкуренція серед тих, хто шукає роботу. Правда, тут є один цікавий нюанс – збережеться брак кваліфікованих кадрів. Хорошого фахівця як і раніше буде знайти непросто. Тому оптимізм в тому, щоб бути (або стати) хорошим фахівцем.
ГРУПИ РИЗИКУ ПО БЕЗРОБІТТЮ
Списки так званих "приречених" вже заполонили навіть Інтернет. Не хочеться повторюватися, тому тільки узагальнимо інформацію. Якщо говорити про галузі, то в першу чергу постраждають співробітники банків, будівельних компаній, металургійних підприємств. Далі по ланцюжку – транспортні організації, торгові, страхові, а якщо чесно – фактично всі інші. Отже, яка вже різниця, хто перший, хто останній – не знаю. Якщо говорити про категорії співробітників, за ієрархією. Почнеться все з нижчої ланки, з технічного і низько кваліфікованого персоналу. Наступною категорією по уразливості стане середня ланка – всілякі менеджери. Практично не постраждають від безробіття фахівці високої кваліфікації і вище керівництво (це до питання – ким краще бути в кризу). Зрозуміло, що вища категорія співробітників постраждає тільки, якщо закриється саме підприємство.
Як не втратити роботу? Ймовірно, ви вже розумієте, що єдиною гарантією збереження робочого місця - бути (або стати) хорошим фахівцем. За великим рахунком, незамінним. Як показує життя, тільки це і буде вирішальним. Ну, ще, напевно, важливо бути не конфліктним, щоб працювати з вами були комфортно. Якщо ви розумієте, що ви - хороший фахівець, не слухайте страшилки про безробіття, працюйте. Чесно, сумлінно і продуктивно. Але при цьому не забувайте про заздрість колег: не включайтеся в конфлікти, не беріть участь в плітках, обмежте неофіційне спілкування. Не давайте приводу нікому звинуватити, дорікнути вам в чомусь. Знаходьтеся на роботі виключно в роботі.
Все, що ви робите на благо підприємства - найголовніший мотив для начальства не звільнити вас. Якщо ви усвідомлюєте, що хорошим фахівцем поки не є, починаєте ставати ним, не втрачаючи часу. Нічого, що криза вже почалася - хто зуміє вчасно зорієнтуватися в тому, що відбувається, у того більше шансів не стати безробітним. Ваші наміри, зусилля обов\'язково будуть відмічені. Мабуть, не обійтися без ентузіазму, щоб цим компенсувати рівень вашої кваліфікації. Подумайте, можливо, саме зараз вам прийдуть в голову якісь ідеї, корисні для підприємства або навіть раціоналізаторські пропозиції. Спробуйте коректно проявити ініціативу. Забудьте на якийсь час про такі поняття як переробка – залишайтеся безкоштовно після роботи, щоб доробити те, що потрібно і поліпшити те, що хочете. Втрачаючи доплати, ви виграєте, не втративши зарплату.

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"