У Запоріжжі ряд виборчкомів закрилися - там втомилися

У Запоріжжі ряд виборчкомів закрилися - там втомилися

За інформацією Запорізької міської ТВК сьогодні в Запоріжжі ряд дільничних виборчкомів без пояснення причин припинили підрахунок голосів на виборчих дільницях.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Запорізький Єдиний Центр: Перевізники мають дотримувати права пільговиків на проїзд
2015-03-31 15:27:00

Запорізький Єдиний Центр: Перевізники мають дотримувати права пільговиків на проїзд

Запорізькі єдиноцентристи засуджують дії пасажирських перевізників, які ігнорують права пільгових категорій громадян і відмовляють таким пасажирам у проїзді. Про це заявили в обласній організації партії.

За повідомленнями ЗМІ пасажири пільгових категорій часто потерпають від грубого ставлення працівників, які задіяні в сфері пасажирських перевезень.

 

Партійці нагадують, що за інформацією Запорізької міської ради у 2014 році підприємства перевізників сумарно отримали понад 5 млн гривень з міського бюджету в якості компенсації за безкоштовний проїзд пільгових категорій громадян.

 

У Єдиному Центрі закликають владу звернути увагу на порушення прав пільговиків, вирішити проблемні питання, і навести порядок. «Необхідно вжити усіх заходів задля недопущення порушення прав пільгових категорій пасжирів», - переконані в Запорізькій обласній організації Єдиного Центру.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"