У Запоріжжі ряд виборчкомів закрилися - там втомилися

У Запоріжжі ряд виборчкомів закрилися - там втомилися

За інформацією Запорізької міської ТВК сьогодні в Запоріжжі ряд дільничних виборчкомів без пояснення причин припинили підрахунок голосів на виборчих дільницях.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Запорізькі єдиноцентристи вимагають більшої прозорості у діяльності влади міста
2014-11-12 14:01:00

Запорізькі єдиноцентристи вимагають більшої прозорості у діяльності влади міста

Відповідно до дослідження публічність міського голови Запоріжжя є однією з найгірших в Україні. Про це повідомили в Запорізькій обласній організації Єдиного Центру.

Днями було презентовано результати вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування, яке провела Громадянська мережа ОПОРА у 23 обласних центрах. Показники публічності міського голови Запоріжжя складають 41% і входять у трійку найнижчих в Україні. 

 

Єдиноценристи вважають, що такі результати є поганою оцінкою прозорості діяльності міського голови, що потребує негайних висновків і вжиття заходів щодо покращення даної ситуації.


 «Партійці закликають громадські організації, політичні партії, журналістів і громадських активістів добиватися від влади більшої публічності і прозорості діяльності міської влади Запоріжжя. Переконані у тому, що мешканці Запоріжжя заслуговують на краще відношення до себе», - заявили в обласному партійному осередку.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"