У Запоріжжі ряд виборчкомів закрилися - там втомилися

У Запоріжжі ряд виборчкомів закрилися - там втомилися

За інформацією Запорізької міської ТВК сьогодні в Запоріжжі ряд дільничних виборчкомів без пояснення причин припинили підрахунок голосів на виборчих дільницях.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Запорізький Єдиний Центр закликає мешканців долучитися до акції «Україна – це Я»
2014-11-06 15:29:00

Запорізький Єдиний Центр закликає мешканців долучитися до акції «Україна – це Я»

Закликаємо всіх мешканців запорізької області долучитися до акції «Україна – це Я». Про це заявили обласній організації Єдиного Центру.

 

За інформацією ЗМІ 8 листопада на центральних площах українських міст проведуть акцію, що має об’єднати населення навколо ідеї захисту України та підтримати бойовий дух воїнів АТО. О 18.30 одночасно по усій країні люди запалять великі, викладені зі свічок на площах герби України як символ солідарності з загиблими та воюючими воїнами АТО та як символ гарячого українського серця.

 

Потрібно прийти на центральну площу о 18.00, вдягнувши на руки жовті пов’язки, як в українських воїнів АТО, на яких написано «Україна – це Я». Учасники зможуть передати волонтерам принесені з собою на Акцію символи підтримки для бійців.

 

Єдиноцентристи Запоріжжя закликають мешканців масово долучитись до проведення акції. Потрібно показати, що ми підтримуємо бійців АТО і не допустимо поширення російської агресії на нашій землі.  

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"