У Запоріжжі ряд виборчкомів закрилися - там втомилися

У Запоріжжі ряд виборчкомів закрилися - там втомилися

За інформацією Запорізької міської ТВК сьогодні в Запоріжжі ряд дільничних виборчкомів без пояснення причин припинили підрахунок голосів на виборчих дільницях.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Запорізький Єдиний Центр закликає владу і добровольців бути готовими до оборони Бердянська
2014-10-31 14:03:00

Запорізький Єдиний Центр закликає владу і добровольців бути готовими до оборони Бердянська

Усі мають бути готовими до можливого вторгнення російсько-терористичних угруповань з боку Донеччини і оборони Бердянська. Про це заявили в Запорізькій обласній організації Єдиного Центру.

За повідомленнями ЗМІ на Донбасі спостерігається загострення ситуації. Зокрема, активізувалися терористи у новоазовському напрямку. У разі наступу бойовики завдаватимуть удару не по Маріуполю, а по Бердянську з метою взяти в кільце маріупольське угрупування ЗСУ.

 

У Єдиному Центрі закликають добровольців організовуватись у загони,  укріпляти підходи до області і Бердянська. Зміцнювати блокпости, робити групи оборони, допомагати міліції і військовим.

 

Також партійці звертаються до жителів області із закликом до особливої пильності та обережності. Повідомляте міліцію про всіх осіб, які намагаються вести антиукраїнську діяльність, звертайте увагу на групи підозрілих новоприбулих людей. «Потрібно робити усе можливе щоб не дозволити ворогу перетворити нашу землю на руїну», - закликали у Запорізькому Єдиному Центрі.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"