У Запоріжжі ряд виборчкомів закрилися - там втомилися

У Запоріжжі ряд виборчкомів закрилися - там втомилися

За інформацією Запорізької міської ТВК сьогодні в Запоріжжі ряд дільничних виборчкомів без пояснення причин припинили підрахунок голосів на виборчих дільницях.

Новинавсі друкуватиДрукувати

До всіх небайдужих - звернення Запорізької обласної організації Єдиного Центру
2008-12-15 14:02:00

До всіх небайдужих - звернення Запорізької обласної організації Єдиного Центру

12 грудня 2008 на засіданні Ради Запорізької обласної організації Єдиного Центру було прийнято звернення до об’єднань громадян та трудящих Запорізької області:

Запорізька обласна організація Єдиного Центру виражає глибоку стурбованість численними проблемами, які випливають з непослідовності законодавців, які занадто часто керуються не державними, а приватними інтересами. Це – один з факторів, який може привести до дефолту України.
Єдиний Центр в усіх сферах суспільного та соціально-економічного життя намагається вдосконалити українське законодавство, зокрема позбавити його правових неузгодженостей та протиріч, а також створити механізми прямої демократії. Тому ми пропонуємо громадськості прийняти участь в доопрацюванні законодавчої бази, при чому не лише на загальнодержавному, але й на місцевому рівні.
Враховуючи досвід Вашої організації в громадській діяльності та активну громадянську позицію, запрошуємо Вас прийняти участь у нашій роботі та повідомити про Ваші пропозиції вирішення суспільних та соціально-економічних проблем, які виникали внаслідок недосконалості законодавства, місцевих регуляторних актів чи програм.
У разі надходження розумних та реальних пропозицій Єдиний Центр готовий застосувати всі свої ресурси для їх реалізації та прийняття відповідних рішень парламенту або місцевих рад.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"