У Запоріжжі ряд виборчкомів закрилися - там втомилися

У Запоріжжі ряд виборчкомів закрилися - там втомилися

За інформацією Запорізької міської ТВК сьогодні в Запоріжжі ряд дільничних виборчкомів без пояснення причин припинили підрахунок голосів на виборчих дільницях.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр обирає професіоналів, а не брехливих політиків
2010-02-02 16:09:00

Єдиний Центр обирає професіоналів, а не брехливих політиків

7 лютого Енергодарський міський осередок партії утримається від підтримки когось із кандидатів, оскільки не бачить в жодному з них лідера, здібного об’єднати країни та привести її до економічного зростання і суттєвого покращення умов життя людей. Таке рішення прийняли представники Енергодарської міської організації Єдиного Центру на нещодавньому засіданні ради.

   «Головне завдання, що стоїть перед нами – це формування якісної команди однодумців, що йтиме з центристськими ідеями на травневих  виборах міської влади – міського голови та депутатів міської ради. Ми повинні докласти всіх зусиль, щоб змінити ситуацію, що склалася в місті. Енергодаром повинні керувати спеціалісти в першу чергу, а вже потім політики. Для цього нам необхідно скласти власну програму дій та накреслити коло зустрічей з виборцями, щоб донести безпосередньо до них власне бачення способів вирішення існуючих проблемних питань в місті. Я впевнений, що легко не буде, але такий шлях – найкоротший до якісних змін на краще у нашому місті», - зазначив Володимир Шентябін.

 

  Члени ради підтримали Володимира Івановича, розподілились за сферами впливу з метою підбору професійних членів команди з різних сфер діяльності та визначили десятиденний термін для обдумування пропозицій до власної програми дій.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"